wtorek, 11 czerwca 2013

Shopper Bags For Kids Czyli Shopperki - Torby Na Rodzynki

Nazwa Shopper Bag zwykle zarezerwowana jest dla wielkich, pięknych torebek skórzanych przeważnie, i noszonych przez dorosłe osobniki. Ale jak inaczej mam nazwać torebki, które powstały dla dzieci, które lubią iść na zakupy,  przyjemne tym bardziej, im bardziej czyniące je dzieci mogą się poczuć jak my, rodzinni zaopatrzeniowcy ? :) Bo dzieci lubią naśladować, to wie każdy z nas.

Pomysł narodził się z dwóch źródeł:
pierwszym źródłem była paczka wesołych rodzynek skaczących po moim osiedlu wczoraj, w drodze z naszej Biedronki. Producentowi chwała za mocne opakowanie tychże. Nie pękło było na szczęście. Rodzynek nie mogłam transportować ja, bo jak to mi powiedziano, moje nie są i nie ja je kupowałam. Spoko, pomyślałam, stać mnie na ten stres:)

i wtedy pomyslałam o drugim źródle pomysłu, o mojej Koleżance, która musiała udziubać synkowi torbę na zakupy, żeby on też miał jak Mama. Się uparł i dostał, to ja miałam nie uszyć ?

Uszyłam więc torby na zakupy dla dzieci, na razie 4 sztuki, są z kremowego  surowego bawełnianego płótna z aplikacjami oraz z moimi patriotycznymi wszywkami. Małe, wesołe, idealne na rodzynki i starannie uszyte. Nic w środku nie się nie strzepi , wszystko ładnie pozakładane i pozszywane. Oczywiscie mieści sie tam więcej ,niż  paczka rodzynek. Uszy są z kolorowych tasiemek, co prawda nie sadzę aby małe dzieci nosiły tam kilka kg kartofelków, ale są mocno i podwójnie przyszyte i podwójnie założone. Shopperki kochają dzieci i mam nadzieję, ze dzieci pokochają moje Shopperki. Wiem na 100%, że musze uszyć Shopperki z autkami, a jakie jeszcze i z czym-piszcie a się zrobi :) Ilość toreb z tej bawełny ograniczona do 8, łącznie z tymi na zdjeciu.
Wymiary tych tu, na zdjeciu to pi razy drzwi 26/28 cm bez uszu.

Miłego dnia :)


10 komentarzy: