czwartek, 24 października 2013

Samochodowy raj :)

Przedstawiam samochodowy raj, materiał, w którym się absolutnie zabujałam. Jest kolorowy, porządny i piękny i uwielbiam z niego szyć. uszyłam z niego do tej pory poduszki dla moich Ptysiów, autka przytulanki, pościel dużą na zamówienie oraz jasie tradycyjne i śliczne. 

Wszystkie te rzeczy bardzo Wam polecam, bo naprawdę są wspaniałe, i wcale nie dlatego, że ja je uszyłam. Chodzi o to w jaki sposób zdobią wnętrze w którym przebywa maluch, sprawiają, ze całość jest kolorowa, dziecięca i bardzo, bardzo brum-brumowa :) Moje Ptysie uwielbiają te poduszki i  jest już postanowione, że uszyję im jeszcze kołderki, bo uszywszy już jedną, wiem, jaki fajny sen w takiej pościeli będzie :) 

Jeśli macie ochotę na taki prezent na gwiazdkę, to ja zdecydowanie polecam, bo naprawdę warto. Z takich samochodów, każdy mały facet się ucieszy, tyle do oglądania.... :) Tylko proszę, zamawiajcie wcześniej, tak abym zdążyła odszyć wszystko i aby nikt się nie stresował.  

Jak widać na zdjęciach, wersje autek-przytulanek są dwie, jedna dla starszaka z tzw. chwytakiem (tak nazwał mój Mi tę tasiemkę do trzymania), a druga wersja jest dla całkiem malutkich wielbicieli metek i ciumkania. Można powiedzieć, że to taki autkowy metkoś jest.


10 komentarzy: